Tyrkysové viskozové šatky pro švagrovou

 

 

V předchozím týdnu jsem vyrazila na lov…. Má vize byla jasná. Potřebuju bambus. Mám velký plány, bez bambusu ani ránu …. jo a vlastně ještě nutně potřebuju nějaký pěkný lehoučký, vzdušný úplet na trička….tyrkys je úžasnej, tyrkys letí…jak je možný, že nemám tyrkys úplet??? Vybalila jsem své požadavky na dodavatele….hmm,hmmm …bambus máme připravenej, teď ještě tu tričkovinu. Nooo,…máme tu krásně modrou, … tu nééé, chci tyrkys…. a co byste říkala na tuhle barvičku. Je překrásná, ale není to bavlna, je to viskóza. ….A už jsem vezla zásobu viskózy.

 

Druhý den šok. Švagrová má svátek. No jak je možný, že jsem na to zase zapomněla. Když se ptám Toníka, co teda koupíme, tak začal skandovat. Mamikoooo šíít, šííííít, tak jsem vytáhla střih, viskózu a šlo se šíííííííít 😀

 

Jak se šije z viskózy??? Úžasně. Jsem spokojená. Materiál se nijak výrazně netahá, je pružnej, splývavej, příjemnej, heboučkej, miloučkej….a ta barva, no hned si získal moje sympatie. Určitě je vhodný na šití triček, tunik, „turkáčů“.

017019